Zaloguj |  Szukaj tłumaczaZapytanie ofertoweZłóż zamówienie | Rejestracja tłumaczyPracuj z nami | Kontakt


 

 

Współpraca


Zapraszamy do współpracy wszystkich tłumaczy wszystkich języków. Kliknij na poniższy link aby przejść do formularza rejestracyjnego.

 

 
http://www.e-ling.eu/register
 

Rejestracja dostępna jest we wszystkich oficjalnych językach UE i jest całkowicie bezpłatna. Prosimy nie przesyłać maili z załączonymi CV – jedyną możliwością rejestracji jest rejestracja online. W miarę możliwości prosimy wpisywać wszelkie dodatkowe informacje w języku angielskim, niemieckim lub polskim.


Jeżeli chcesz zostać naszym przedstawicielem handlowym w Twoim mieście prześlij do nas swoje podanie mailem na adres info@e-ling.eu. Każdemu, kto chce sprzedawać nasze usługi w swoim kraju a także korzystać z naszego banku ofert oferujemy super atrakcyjne warunki współpracy.


Dla wszystkich biur tłumaczeń działających na terenie UE oferujemy atrakcyjne warunki współpracy na zasadzie podwykonawcy. Szczególnie polecamy wszystkim zagranicznym biurom tłumaczeń wszelkiego rodzaju tłumaczenia na język polski  - współpracujemy z ponad 2000 tłumaczy języka polskiego.


Wymagania:

- bezwzględna znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność
 

Osobom zainteresowanym powyższą współpracą prześlemy wszelkie niezbędne materiały informacyjne w języku angielskim. Język angielski jest oficjalnym językiem w naszej firmie.


 

 


e-ling.eu - Europejskie Biuro Tłumaczeń i Wsparcia Biznesu